behrooz hashemi
ایمیل:

پرسشنامۀ خانواده

 از این که وقت ارزشمند خود را در اختیار ما قرار میدهید، صمیمانه سپاسگزاریم. نتایج این آزمون برای پژوهشی در حوزه ارزیابی کیفیت زناشویی استفاده خواهد شد. مواد آزمون نیز با علمی‌ترین روش‌های خانواده‌درمانی طراحی شده و میتواند رابطۀ شما و همسرتان را با معیارهای روان‌شناختی ارزیابی کند. مطمئن باشید که اطلاعات شما بدون نام و محرمانه باقی خواهد ماند. وارد کردن اطلاعات مربوط به سن و سطح تحصیلات الزامی است، اما دیگر موارد اختیاری هستند. البته اگر مایل هستید در آینده هدایایی چون تحلیل آزمون خود و محتوای آموزشی درباره تعارضات زناشویی با توجه به همین آزمون، دریافت کنید و همچنین با متخصص پرسش و پاسخی داشته باشید، لازم است یک نام کاربری انتخاب کنید و به تلگرام یا ایمیل محقق بفرستید.
تلگرام 09396770067 ایمیل behroozht@gmail.com

این آزمون حدود  15 دقیقه از هر نفر زمان می‌برد.
در نظر داشته باشید که به دلیل زمانبر بودن فرایند پژوهش، ممکن است با کمی تأخیر محتوای آموزشی را  دریافت کنید؛ اما تحلیل آزمون زودتر در اختیار شما قرار خواهد گرفت. طریقه پر کردن پرسشنامه به این صورت است که ابتدا باید خانم‌ها آزمون را شروع کنند و بعد از پاسخ دادن به تمام پرسش‌ها، آقا نیز پرسشنامه را پر کند. برای این که تحلیل آزمون شما و نتایج پژوهش ما دقیق باشد، نباید از پاسخ‌های همسر خود اطلاع پیدا کنید و تا پایان آزمون درباره پرسش‌ها و پاسخ‌ها با یکدیگر صحبت نکنید.
برای واقعی تر شدن نتایج آزمون به این فکر نکنید که چه چیزی درست است یا غلط بر اساس واقعیت و صداقت به سوالات پاسخ دهید. اگر در سوالی دچار ابهام شدید، با توجه به حدس و برداشت خود پاسخ دهید. همچنین اگر بین بله/خیر مردد بودید، گزینه‌ای را انتخاب کنید که به ان گرایش بیشتری دارید. در نظر داشته باشید که بعد از اتمام هر صفحه امکان بازگشت به صفحۀ قبلی وجود ندارد.
سپاسگزاریم