اشتراک گذاری آزمون (لینک پاسخ‌گویی)

برای اشتراک گذاری آزمون آنلاین و ارسال لینک پاسخگویی برای پاسخ دهندگان، ابتدا باید حساب کاربری شما فعال شود. برای فعال سازی حساب کاربری کافیست یک ایمیل معتبر و یا شماره تلفن همراه معتبر در سامانه ثبت شود و به دنبال آن فعال سازی انجام گیرد.

پس از انجام فعال سازی، می توانید لینک پاسخگویی برای آزمون را دریافت کنید:

آزمون  >  آزمون های من  >  [آزمون موردنظر]  > لینک پاسخگویی

  1.  لینک مستقیم:
    • لینک پیش‌فرض: سامانه به صورت خودکار لینک پاسخ‌گویی را تولید کرده و کافی است این لینک از طریق ایمیل و یا هر یک از شبکه های اجتماعی برای پاسخ دهندگان ارسال شود. همچنین می‌توانید از طریق دکمه "شخصی‌سازی" از سامانه دیجی‌سروی زیردامنه‌ای برای تمام آزمون ها یا پرسشنامه های خود دریافت کنید ولینک پاسخگویی را کوتاه‌تر نمایید.
    •  زیر دامنه‌ای از digisurvey.net : این امکان وجود دارد که هر کاربر یک آدرس شخصی را با نام دلخواه ایجاد کرده و آن را به اشتراک بگذارد. به عنوان مثال می‌توان به جای لینکی که سامانه پیشنهاد داده است از reza.digisurvey.net استفاده نمود. البته شرط استفاده از این آدرس این است که قبلاً کسی از آن استفاده نکرده باشد. (**لازم به ذکر است زیردامنه  مربوط به همه پرسشنامه‌ها و آزمون‌های حساب کاربری شما در سامانه است و هر آزمون یا پرسشنامه زیردامنه خاص خود را ندارد، در  صورت نیاز به استفاده از زیردامنه‌ای دیگر باید اکانت کاربری دیگری در سامانه بسازید)
  2. iframe: شما می‌توانید از طریق این قسمت کد مربوط به قرارگیری آزمون در وب‌سایت شخصی خود را دریافت کنید تا آزمون شما در وب‌سایت شما به صورت یک باکس با اندازه ثابت نمایش داده شود.
  3. Popup: از طریق این قسمت می‌توانید کد مربوط به قرار گیری آزمون به صورت پاپ آپ در وب‌سابت شخصی خود را دریافت کنید در این حالت آزمون به صورت یک لینک در وب‌سایت شما نمایش داده می‌شود که کاربران پس از کلیک بر روی لینک، آزمون شما به صورت یک پنجره پاپ آپ نمایش داده می‌شود.
  4. اسکریپت: این قابلیت همانند iframe می‌باشد با این مزیت که ارتفاع باکس نمایش داده شده برای پاسخ به آزمون شما ثابت نیست و با توجه تعداد سوالات تغییر می‌کند.