ساخت پرسشنامه جدید

1- پرسشنامه آنلاین جدید

بعد از وارد شدن به حساب کاربری خود در صفحه "پرسشنامه های من" با کلیک بر روی دکمه‌ی ساخت پرسشنامه جدید، پنجره ای نمایش داده می‌شود که باید در آن عنوان پرسشنامه درج گردد. به عنوان مثال: انگیزش در کارکنان.

پرسشنامه  >  پرسشنامه های من  >  ساخت پرسشنامه جدید +

هر پرسشنامه می تواند دارای یک پیام شروع و یک پیام پایان باشد که در ابتدای و انتهای پرسشنامه به پاسخ‌دهندگان نمایش داده خواهد شد. همچنین اطلاعاتی نظیر نام پژوهشگر، ایمیل و وب سایت پژوهشگر به منظور آگاهی پاسخ دهندگان قابل ثبت می باشد.

به جز نام پرسشنامه و پیام شروع و پایان ورود اطلاعات دیگر در هنگام تعریف پرسشنامه‌ی جدید، اجباری نیست و می‌توانید در زمان دیگری به تکمیل این اطلاعات بپردازید. برای این منظور کافی است بعد از ساخت پرسشنامه و مراجعه به صفحه پرسشنامه‌های من با کلیک بر روی دکمه "بیشتر" پرسشنامه موردنظر، گزینه‌ی تنظیمات را انتخاب کرده و در قسمت اطلاعات پرسشنامه اقدام به ویرایش اطلاعات نمایید.

همچنین قسمتی برای بارگذاری لوگو یا عکس دلخواه جهت نمایش به پاسخ دهندگان در نظر گرفته شده است. مثلاً یک شرکت یا سازمان می تواند جهت نظرسنجی از مشتریان خود، لوگوی خود را بارگذاری نماید.

2- استفاده از پرسشنامه آماده

شما می توانید در قسمت پرسشنامه های آماده از میان پرسشنامه هایی که قبلا طراحی شده‌اند،  پرسشنامه موردنظر  را  به لیست پرسشنامه هایتان اضافه کنید و در صورت نیاز آن را ویرایش نمایید.

پرسشنامه  >  پرسشنامه های آماده  >  کلیک بر روی عنوان پرسشنامه مورد نظر  >  میخواهم از این پرسشنامه استفاده کنم